Kursy walut kantor SAXO

Ceny Hurtowe obowiązują dla transakcji powyżej 10 000 PLN dla poszczególnej waluty.

Ceny Hurtowe obowiązują w dni powszednie za wyjątkiem sobót, niedziel i świąt w godzinach 9.00 do 17.00

Transakcje w cenach hurtowych przeprowadzane są TYLKO w punkcie.

Kursy walut nie stanowią oferty w rozumieniu prawa i mogą być interpretowane wyłącznie jako informacja.

WalutaSymbolDetalHurt
KupnoSprzedażKupnoSprzedaż
Flaga EUReuroEUR4.46004.60004.53004.5800
Flaga USDdolar amerykańskiUSD3.81003.94003.83003.9000
Flaga CZKkorona czeskaCZK0.17300.18400.17740.1800
Flaga GBPfunt szterlingGBP5.24005.44005.30005.3800
Flaga CHFfrank szwajcarskiCHF4.14004.34004.20004.2800
Flaga DKKkorona duńskaDKK0.60000.6400
Flaga SEKkorona szwedzkaSEK0.43000.4700
Flaga NOKkorona norweskaNOK0.37000.4500
Flaga HRKkuna chorwackaHRK0.55000.6600
Flaga HUFforint węgierskiHUF0.01200.0140
Flaga EUBeuro bilonEUB3.00004.60003.00004.4800
Aktualizacja: 2021-08-01 17:52:45
Kurs na żywo: włącz
zamknij