Kursy walut kantor SAXO

Ceny Hurtowe obowiązują dla transakcji powyżej 10 000 PLN dla poszczególnej waluty.

Ceny Hurtowe obowiązują w dni powszednie za wyjątkiem sobót, niedziel i świąt w godzinach 9.00 do 17.00

Transakcje w cenach hurtowych przeprowadzane są TYLKO w punkcie.

Kursy walut nie stanowią oferty w rozumieniu prawa i mogą być interpretowane wyłącznie jako informacja.

WalutaSymbolDetalHurt
KupnoSprzedażKupnoSprzedaż
Flaga EUReuroEUR4.35004.45004.37504.4300
Flaga USDdolar amerykańskiUSD3.62003.82003.67003.7800
Flaga CZKkorona czeskaCZK0.16000.17300.16600.1688
Flaga GBPfunt szterlingGBP4.78004.98004.84004.9200
Flaga CHFfrank szwajcarskiCHF3.98004.18004.04004.1200
Flaga DKKkorona duńskaDKK0.57000.6100
Flaga SEKkorona szwedzkaSEK0.41000.4500
Flaga NOKkorona norweskaNOK0.36000.4400
Flaga HRKkuna chorwackaHRK0.55000.6500
Flaga HUFforint węgierskiHUF0.01200.0140
Flaga EUBeuro bilonEUB3.00004.45003.00004.4400
Aktualizacja: 2020-08-07 15:48:31
Kurs na żywo: włącz
zamknij