Kursy walut kantor SAXO

Ceny Hurtowe obowiązują dla transakcji powyżej 10 000 PLN dla poszczególnej waluty.

Ceny Hurtowe obowiązują w dni powszednie za wyjątkiem sobót, niedziel i świąt w godzinach 9.00 do 17.00

Transakcje w cenach hurtowych przeprowadzane są TYLKO w punkcie.

Kursy walut nie stanowią oferty w rozumieniu prawa i mogą być interpretowane wyłącznie jako informacja.

WalutaSymbolDetalHurt
KupnoSprzedażKupnoSprzedaż
Flaga EUReuroEUR4.43004.57004.51004.5500
Flaga USDdolar amerykańskiUSD3.65003.85003.70003.8200
Flaga CZKkorona czeskaCZK0.16600.17900.17180.1745
Flaga GBPfunt szterlingGBP5.12005.32005.18005.2600
Flaga CHFfrank szwajcarskiCHF4.00004.20004.06004.1400
Flaga DKKkorona duńskaDKK0.58000.6200
Flaga SEKkorona szwedzkaSEK0.41000.4500
Flaga NOKkorona norweskaNOK0.36000.4400
Flaga HRKkuna chorwackaHRK0.55000.6500
Flaga HUFforint węgierskiHUF0.01200.0140
Flaga EUBeuro bilonEUB3.00004.56003.00004.4800
Aktualizacja: 2021-03-01 21:43:32
Kurs na żywo: włącz
zamknij