Kursy walut kantor SAXO

Ceny Hurtowe obowiązują dla transakcji powyżej 10 000 PLN dla poszczególnej waluty.

Ceny Hurtowe obowiązują w dni powszednie za wyjątkiem sobót, niedziel i świąt w godzinach 9.00 do 17.00

Transakcje w cenach hurtowych przeprowadzane są TYLKO w punkcie.

Kursy walut nie stanowią oferty w rozumieniu prawa i mogą być interpretowane wyłącznie jako informacja.

WalutaSymbolDetalHurt
KupnoSprzedażKupnoSprzedaż
Flaga EUReuroEUR4.58004.75004.64004.7200
Flaga USDdolar amerykańskiUSD4.37004.55004.39004.5000
Flaga CZKkorona czeskaCZK0.18400.19500.18670.1908
Flaga GBPfunt szterlingGBP5.34005.57005.40005.5100
Flaga CHFfrank szwajcarskiCHF4.53004.75004.59004.6900
Flaga DKKkorona duńskaDKK0.60000.6600
Flaga SEKkorona szwedzkaSEK0.42000.4700
Flaga NOKkorona norweskaNOK0.40000.4900
Flaga HRKkuna chorwackaHRK0.60000.6700
Flaga HUFforint węgierskiHUF0.01100.0130
Flaga EUBeuro bilonEUB3.00004.71003.00004.4800
Aktualizacja: 2022-06-25 08:59:02
Kurs na żywo: włącz
zamknij