Kursy walut kantor SAXO

Ceny Hurtowe obowiązują dla transakcji powyżej 10 000 PLN dla poszczególnej waluty.

Ceny Hurtowe obowiązują w dni powszednie za wyjątkiem sobót, niedziel i świąt w godzinach 9.00 do 17.00

Transakcje w cenach hurtowych przeprowadzane są TYLKO w punkcie.

Kursy walut nie stanowią oferty w rozumieniu prawa i mogą być interpretowane wyłącznie jako informacja.

WalutaSymbolDetalHurt
KupnoSprzedażKupnoSprzedaż
Flaga EUReuroEUR4.49004.63004.57004.6200
Flaga USDdolar amerykańskiUSD4.03004.22004.05004.2000
Flaga CZKkorona czeskaCZK0.17500.18600.17850.1818
Flaga GBPfunt szterlingGBP5.27005.47005.33005.4100
Flaga CHFfrank szwajcarskiCHF4.32004.52004.38004.4600
Flaga DKKkorona duńskaDKK0.60000.6400
Flaga SEKkorona szwedzkaSEK0.43000.4700
Flaga NOKkorona norweskaNOK0.39000.4700
Flaga HRKkuna chorwackaHRK0.55000.6600
Flaga HUFforint węgierskiHUF0.01200.0140
Flaga EUBeuro bilonEUB3.00004.63003.00004.4800
Aktualizacja: 2021-12-05 08:46:35
Kurs na żywo: włącz
zamknij